ДНЕВНИ ПЛАН РАДОВА

ЈКП "Зеленило Београд"
Сектор одржавања                                                                                                                                     
   
   ДНЕВНИ ПЛАН РАДОВА ЗА  ДАН 21.6.2024.
Подручје РАДОВИ - ОБЈЕКАТ
СТАРИ ГРАД Кошење Пролеће, Центар града баштице , Дунавска падина, Доњи град, Доњи град , окопавање цвећа Стари и Нови двор, заливање садница, цвећа, перена, шибља, ружа, травњака по подручју , утовар Калемегдан , чистоћа 2.смена
Екипа 1: кошење Калемегдан
Екипа 20: кошење Дунавска падина, Доњи град
ПАЛИЛУЛА I Кошење Парк Ташмајдан , окопавање цвећа Парк Ташмајдан , заливање садница, цвећа, перена, ружа, шибља травњака Спомен гробље, Парк Ташмајдан , чистоћа 2.смена
Екипа 2: кошење Богословија кружни ток, Дунав станица, Универзитет Браћа Стаменковић, Митрополита Петра, Бул.деспота Стефана-Митрополита Петра
ПАЛИЛУЛА II Кошење Борча 1 - Соње Маринковић , заливање садница Борча 3 - Ратних војних инвалида , орезивање стабала, сеча сувих грана Борча 2 - Михајла Шолохова, Косовопољска, Борча 3 - Јулије Делере
Екипа 3: кошење Борча 1 - Соње Маринковић, Борча 3 - канал Визељ
ВРАЧАР

                                                              
сеча подраста, уклањање дивље депоније Браничеваска-Небојшина , чистоћа 2.смена
Екипа 6: кошење Церска, Браничеваска-Небојшина
ЗВЕЗДАРА I
      
Кошење Миријевски венац-Самјуела Бекета , Олге Алкалај ,орезивање живе ограде Миријевски венац, Војводе Бране 
Екипа 4: кошење Симе Поповића
Екипа 22: кошење Војина Ђурашиновића
Екипа 32: кошење Миријевски венац, Радивоја Марковића
ЗВЕЗДАРА II Орезивање живе ограде Косте Абрашевића, Станислава Сремчевића, Господара Вучића , заливање цвећа, перена, ружа, шибља Устаничка ,
Екипа 5: кошење Олге Алкалај, Аутопут 88 стабала
САВСКИ ВЕНАЦ Кошење Бул.кнеза А.Карађорђевића, БИА, заливање цвећа, перена, травњака, шибља Београд на води, заливање садница, цвећа по подручју , окопавање ружа Ада петља , утовар Топчидерски парк, Бул.војводе Путника, Др.Суботића, окопавање цвећа, шибља, насипање малча Београд на води, чистоћа 2.смена
Екипа 7: кошење Парк улаз у гарду, Парк Розали Мортон, Бул.кнеза А.Карађорђевића
ВОЖДОВАЦ Сеча грана, орезивање стабала, орезивање и радикална сеча шибља, орезивање живе ограде Сива стена , чистоћа 2.смена                                                               Екипа 8: кошење Коњарник 1
Екипа 9: кошење Шумице
Екипа 30: кошење Сива стена
РАКОВИЦА Кошење Борачки станови, Аџине ливаде, издизање круна стабала, сеча сувих стабала и грана Стара Раковица , утовар Миљаковац 1, Лабудово брдо, Видиковац - Видиковачки венац , чистоћа 2.смена
Екипа 10: кошење Видиковац - Видиковачки венац
Екипа 31: кошење Пере Велимировића, Лабудово брдо
ЧУКАРИЦА Поправка и фарбање реквизита Пожешка доња страна, орезивање живе ограде Зрмањска , утовар Голфови , чистоћа 2.смена
Екипа 11: кошење Пере Тодоровића-Жарка Пуцара
Екипа 12: кошење Кнеза Вишеслава-Универзитетско насеље, Зрмањска 
Екипа 29: кошење Железник ИЛР, Авалска, Радних акција
Ада - кошење центар 
ЗЕМУН Кошење Банатска ,  чистоћа - Ушће концертни простор , чистоћа 2.смена
Екипа 17: кошење Банатска
Екипа 24: кошење Батајница
Н-БГД
I
Орезивање шибља СИВ 3 , утовар Блок 8, Блок 11 , чистоћа - Ушће концертни простор , чистоћа 2.смена
Екипа 13: кошење ГО Нови београд, СИВ 3
НОВИ БЕОГРАД   II Кошење Блок 10 , заливање садница ЛО Саве , чистоћа - Ушће концертни простор , чистоћа 2.смена
Екипа 25: кошење Блок 21
НОВИ БЕОГРАД     III 

                                                 
Орезивање живе ограде Блок 70, сакупљање грања Блок 70а , чистоћа - Ушће концертни простор , чистоћа 2.смена
Екипа 13: кошење Војвођанска, Блок 61, Блок 62
Екипа 27: кошење Блок 64, Др.Ивана Рибара-трамвајске баштице
НОВИ БЕОГРАД                            IV                              Обнова травњака Партизанске авијације-Пеђе Милосављевића , чистоћа - Ушће концертни простор , чистоћа 2.смена
Екипа 16: кошење Марка Пола, Магеланова
Екипа 28: кошење 2.МЗ
Дрворед ТАШМАЈДАН Рад за подручје Палилула 2 - орезивање стабала Михајла Шолохова, Јулије Делере , орезивање стабала, утовар Бул.ослобођења , утовар Панчићев парк, Бул.ослобођења , заливање садница Томаша Јежа, Светозара Марковића, Крунска, Милешевска, Сазонова , чишћење садних места, сеча избојака и заперака Цвијићева, контрола дрвореда Палилула , рад у подручју 
Дежурна служба Рад оперативног тима на хитним интервенцијама 
Дрворед ТОПЧИДЕР Рад за подручје Раковица - сеча стабала Стевана Луковића, рад за ЗПД - орезивање стабала Топчидерски парк , орезивање стабала, утовар Макиш - тренинг центар МУП-а , заливање садница Бул.кнеза А.Карађорђевића , контрола дрвореда Вождовац , рад у подручју 
Дрворед         Н.БГД.   ЗЕМУН Обликовање круна стабала, утовар Земунска , утовар Земунска, Старо сајмиште, заливање садница Др.Ивана Рибара, Ђорђа Станојевића , контрола дрвореда Нови Београд 
ЖАРДИЊЕР. Заливање Кнез Михајлова, Трг Републике, Магистратски трг, Скадарлија, Цветни трг, Вишка, Максима Горког, Његошева, Макензијева, БДП, Војислава Илића, Јдп, Бирчанинова, Мањеж, Немањина, Кнеза Милоша, Сајам, Палата правде, Балканска, Царице Милице 
ШУМЕ Екипа 18: кошење Миријево
Орезивање стабала Миријево , чистоћа и пражњење ђубријера Блок 39, Петлово брдо, Хајд парк , рад лугара 
КОМУНАЛНА    СЛУЖБА          Рад у јавним санитарним објектима , поправка кварова у јавним санитарним објектима Храм Св.Саве, Црвени крст, Карађорђев парк , чишћење вода и  језера Топчидески парк 
СЛУЖБА    ЗАШТИТЕ Хемијско третирање непожељне зељасте вегетације Калемегдан 
СЛУЖБА ЗА ПОПРАВКУ  РЕКВИЗИТА Поправка реквизита Бул.Пеке Дапчевића, Пожешка, Миљаковац 

© ЈКП Зеленило-Београд