Дневни радови

ЈКП "Зеленило Београд"
Сектор одржавања                                                                                                                                      
  ДНЕВНИ ПЛАН РАДОВА ЗА  ДАН 7.9.2023.
Подручје РАДОВИ - ОБЈЕКАТ 
СТАРИ ГРАД Кошење Доњи град , Народна скупштина, Стари и Нови двор, Парк Александров, Андрићњев венац, Безистан , Савска падина , окопавање цвећа, перена Линијски парк , заливање цвећа, перена, садница по подручју , разастирање земље улаз у Теразијски тунел , чистоћа 2.смена
Екипа 1: кошење Пинирски
ПАЛИЛУЛА I Oрезивање живе ограде Патриса Лумумбе, Пана Ђукића , утовар Професорска колонија, Парк Старине Новака, Мали Ташмајдан , издизање круна стабала, сеча сувих грана Парк Старине Новка, Мали Ташмајдан , испомоћ подручју Нови Београд 1- утовар Блок 7-7а , чистоћа 2.смена
Екипа 2: кошење Савска падина
ПАЛИЛУЛА II Орезивање живе ограде Променска 
Екипа 3: кошење Савска падина 
ВРАЧАР

                                                              
Кошење блок Славија, Цветни трг, плато Ђоке Вјештиве, Шуматовачка-Марулићева , орезивање живе ограде Патриса Лумумбе, Пана Ђукића  орезивање шибља Крунска , чистоћа 2.смена
Екипа 6: кошење Савска падина
ЗВЕЗДАРА I
      
Кошење Матице српске , сквер Војводе Бране, Станка Враза, Славујев венац, Крфска , заливање цвећа, перена, живе ограде, травњака, садница Парк Ћирило и Методије, Вуков споменик баштице . орезивање живе ограде Војводе Бране , испомоћ подручју Нови Београд 1- утовар Блок 7-7а
Екипа 4: кошење Савска падина  
ЗВЕЗДАРА II Кошење Рудо
Екипа 5: кошење Савска падина
САВСКИ ВЕНАЦ Кошење БИА , Музеј 4.Јули, Музеј 25.Мај , заливање садница по подручју , окопавање перена и садница,  риљање и орезивање шибља, утовар Београд на води , садња шибља, четинара Музеј 25.Мај, Парк војна гимназија, Лепи изглед , утовар Генерала П.Ј.Штурма, Мањеж, Хумска , чистоћа 2.смена
Екипе 7: кошење Генерала П.Ј.Штурма
ВОЖДОВАЦ Риљање и орезивање шибља, окопавање ружа Јајинци , сеча и орезивање стабала, сеча грана, подраста Бањица 1, Браће Јерковић 1,2 , испомоћ подручју Нови Београд 1- утовар Блок 7-7а  чистоћа 2.смена
Екипе 8: кошење Браће Јерковић 1
Екипа 9: кошење Бањица 1, Војводе Степе блок 10
РАКОВИЦА Кошење Видиковачки венац, Кнеза Вишеслава , утовар Борачки станови, Миљаковац 1 , испомоћ подручју Нови Београд 1 - орезивање живе ограде Блок 7-7а , чистоћа 2.смена
Екипе 10: кошење Ресник
ЧУКАРИЦА Дробљење грања Железник , утовар Ратка Митровића, Милоја Закића  , сеча грана, орезивање стабала Церак виногради, Парк Баново брдо , чистоћа 2.смена
Екипа 11: кошење Парк Баново брдо, Требевићка
Екипа 12: кошење Церак виногради
Ада - кошење трим стаза - Ада сафари 
ЗЕМУН Кошење Карађорђев трг , Утовар Парк Кеј ослобођења, Бул.Н.Тесле, Карађорђев трг , окопавање ружа зп иза Хотела Југославија , орезивање живе ограде Блок 7-7а , окопавање шибља Бул.Н.Тесле , орезивање шибља Бул.Н.Тесле, Карађорђев трг, орезивање живе ограде Карађорђев трг
Екипа 17: кошење Бул.Н.тесле, Карађорђев трг 
Н-БГД
I
Окопавање биљног материјала Бул.М.Пупина , грабуљање, орезивање живе ограде, издизање круне стабала, сеча подраста, фарбање клупа, сакупљање грања, утовар Блок 7-7а , окопавање шибља Бул.Н.Тесле
Екипа 13: кошење Блок 37 
НОВИ БЕОГРАД   II Кошење Блок 10 , утовар Блок 10, Блок 13 , фарбање клупа Обала краља Александра , садња цвећа Бул.М.Пупина ,  заливање садница ЛО Саве , окопавање шибља Бул.Н.Тесле , постављање граничника Бул.З.Ђинђића , чистоћа 2.смена
Екипа 14: кошење Бул.М.Пупина
НОВИ БЕОГРАД     III 

                                                 
Кошење Парк Блока 63, Парк Републике Аргентине , Блок 64 , утовар Блок 64, Блок 70 , окопавање шибља Бул.Н.Тесле
Екипа 15: кошење  ТЦ Енјуб
НОВИ БЕОГРАД                            IV                              Орезивање живе ограде 3.МЗ , окопавање шибља Бул.Н.Тесле
Екипа 16: кошење Тошин бунар-Земунска 
Дрворед ТАШМАЈДАН Сеча и орезивање стабала, утовар Амбасада Аустрије, Венизелосова, Бул.к.Александра , рад за подручје Палилула 1 - орезивање стабала Парк Старине Новака , рад за подручје Нови Београд 1 - орезивање стабала Блок 7 , орезивање стабала, утовар Здравка Челара, Митрополита Петра , чишћење садних места, сеча избојака и заперака, механичко уклањање траве из садних места Француска , заливање Мине Вукомановић, Великоморавска, Господра Вучића , контрола дрвореда Стари град , рад у подручју 
Дежурна служба Рад оперативног тима на хитним интервенцијама 
Дрворед ТОПЧИДЕР Сеча стабала, утовар Бензинска станица Авалски пут, расадник Војводе Степе, обликовање круна стабала, утовар Јове Илића, Адмирала Вуковића, сеча поломљених грана Макаријева, Вишеградска , рад за подручје Нови Београд 1 - издизање круне стабала Блок 7 , чишћење садних места, сеча избојака и заперака, окопавање Љутице Богдана, Савска , заливање Благоја Паровића, Радничка, Лазаревачки друм, Бул.војводе Путника, Андре Николића , контрола дрвореда Раковица , рад у подручју 
Дрворед         Н.БГД.   ЗЕМУН Орезивање стабала, утовар ОШ Илије Бирчанина - Земун поље ,  рад за подручје Нови Београд 1 - орезивање стабала Блок 7 , заливање Булевар М.Миланковића, Ђопрђа Станојевића, Гандијева, чишћење садних места Бул.З.Ђинђића , контрола дрвореда Нови Београд 
ЖАРДИЊЕР. Померање жардињера Бул.н.Тесле, окопавање Балканска, Трг Н.Пашића, Скадарлија, Теразије, Макензијева, орезивање шибља Макензијева, Балканска, Трг Н.Пашића, заливање Царице Милице, Црква Св.Марка, плато Раше Попова, Краљице Марије, 27.Март, Ташмајдан базен, Технолошки факултет, Војислава Илића, БДП, Његошева, Максима Горког, Звездара, Палата правде, Сајам 
ШУМЕ Чишћење стаза Топчидерско брдо, Звездара, чистоћа и пражњење ђубријера Јајаинци, Медаковић, Шумице, Звездара, Милићево брдо ,  рад лугара
Екипа 18: кошење Звездара
КОМУНАЛНА    СЛУЖБА          Рад у јавним санитарним објектима , поправка кварова у јавним санитарним објектима Драгстор Нушићева, Авијатичарски трг, Ташмајдан, Вртласска , чишћење вода и језера Топчидер
Чистоћа 2.смена - Калемегдан , Храм Св.Саве, Чубурски парк 
СЛУЖБА    ЗАШТИТЕ Хемијско третирање и фолирна прихрана цветног засада и ружа Горњи и Доњи партер, Парк Александров, Андрићев венац, Трг Н.Пашића, Безистан, Студентски трг, Споменик Његошу, Споменик Милану Ракићу, Трг Републике, Дом војске, Академски парк, Конак кнмегиње Љубице, Панчићев парк, Ауто пут - грб Београда и натпис Србија, Блок 52, ЛО Саве  
СЛУЖБА ЗА ПОПРАВКУ  РЕКВИЗИТА Поправка реквизита ПБлок 37 (2),  Ташмајдан, Шумице, Блок 7-7а 

ДНЕВНИ ПЛАН РАДОВА

ЈКП "Зеленило Београд"
Сектор одржавања                                                                                                                                  
      ДНЕВНИ ПЛАН РАДОВА ЗА  ДАН 17.5.2024.
Подручје РАДОВИ - ОБЈЕКАТ 
СТАРИ ГРАД Кошење Пролеће, Центар града баштице, Трг Републике, Дом војске, Споменик Милану Ракићу, Маршала Бирјузова , орезивање живе ограде Дорћол 2 , вађење сез.цвећа, прерада луковица Споменик Његошу , окопавање ружа Пионирски , утовар Калемегдан, Дорћол 2 , чистоћа 2.смена
Екипа 1: кошење Калемегдан
Екипа 20: кошење Савско пристаниште
ПАЛИЛУЛА I Садња цвећа Парк Ташмајдан , сеча подраста Сланачки пут , утовар Парк Ташмајдан, Спомен гробље, Патриса Лумумбе , чистоћа 2.смена
Екипа 2: кошење Уралска, Хомољска, Богословија кружни ток, Дунав станица
ПАЛИЛУЛА II Кошење Борча 2 - Милана Топлице
Екипа 3: кошење Борча 1 - Нишка, Соње Маринковић 
ВРАЧАР

                                                              
Садња цвећа Парк грчко-српског пријатељства , орезивање живе ограде Алексе Ненандоовића, Кнегиње Зорке ,  чистоћа 2.смена
Екипа 6: кошење Карађорђев парк, Бул.ослобођења
ЗВЕЗДАРА I
      
Кошење Матице српске , Косте Нађа , фолијарно прихрањивање цвећа Вуков споменик баштице , орезивање живе ограде Димитрија Туцовића-Чингријина , окопавање живе ограде Парк Ћирило и Методије , уградња клупа Петраркина
Екипа 4: кошење 16.Октобар
Екипа 32: кошење Мијхајла Булгакова
ЗВЕЗДАРА II Орезивање живе ограде Устаничка
Екипа 5: кошење Благајска 
САВСКИ ВЕНАЦ Кошење Топчидерска звезда, Мањеж , БИА , заливање цвећа, перена, травњака Београд на води, заливање садница, цвећа по подручју , окопавање цвећа, прена Београд на води , садња цвећа Топчидерски парк , утовар Мањеж, Бристол, Генерала П.Ј.Штурма, Љутице Богдана , чистоћа 2.смена
Екипа 7: кошење приобаље Саве
ВОЖДОВАЦ Сеча сувих стабала и грана, орезивање стабала Вељка Влаховића , прање чврстих застора Парк Вождовац, Јајинци, Парк Јове Илића, Парк Баново брдо, Парк Беле воде , садња сез.цвећа Трг ослобођења, Топовске шупе, Парк Вождовац, Браће Јерковић 1 , утовар Шумице, Медаковић 3 . чистоћа 2.смена
Екипа 8: кошење Медаковић 3
Екипа 9: кошење Парк Јове Илића, Парк Косте Јовановића, Црнотравскa
Екипа 30: кошење Бањица 6
Екипа 34: кошење Шумице
РАКОВИЦА Кошење Видиковачки венац, Боже Јеремића, 11.Крајишке дивизије-Сердар Ј.Вукотића ,  утовар Видиковац - Видиковачки венац, Бубањских жртава , чистоћа 2.смена
Екипа 10: кошење Видиковац-Видиковачки венац
Екипа 35: кошење Борачки станови 
ЧУКАРИЦА Санација ветролома по подручју , чистоћа 2.смена
Екипа 11: кошење Парк Баново брдо, Тургењевљева-Достојевског
Екипа 12: кошење Пере Тодоровића-Жарка Пуцара
Екипа 29: кошење Церак 2-зашт.појас, Церак виногради-Ратка Митровића
Ада - кошење центар 
ЗЕМУН Кошење Батајница кружни ток , орезивање живе ограде, стабала, шибља, скидање наноса са чврстих застора, фарбање клупа и реквизита, формирање круна стабала Батајница , орезивање стабала Лидо - Бул.маршала Толбухина , утовар Батајница, Лидо - Бул.маршала Толбухина , садња цвећа Блок 52 , чистоћа 2.смена
Екипа 17,13: кошење Батајница
Екипа 24: кошење Галеника, Т-7, Галеника зашт.појас
Н-БГД
I
Кошење Кружни ток, Блок 1-урбани џеп, ГО Нови Београд, СИВ 3 , окопавање перена Кружни ток , санација ветролома, поправка клупа, фарбање клупа и реквизита Блок 33, Блок 3, Бул.М.Миланковића , чистоћа 2.смена
Екипа 14: кошење ГО Нови Београд, СИВ 3
Екипа 23: кошење Блок 1
НОВИ БЕОГРАД   II Кошење Блок 10, сеча сувих грана, издизање круна стабала Старо сајмиште , санација ветролома Парк Кеј , заливање садница Блок 15 , чистоћа 2.смена
Екипа 25: кошење Блок 19а
НОВИ БЕОГРАД     III 

                                                 
Орезивање шибља, фарбање клупа, окопавање перена и ружа Белвил, чанковање садница ЛО Саве Блока 45 , чистоћа 2.смена
Екипа 15: кошење Душана Вукасовића, Нехруова, Омладинских бригада
Екипа 26: кошење Блок 70а
Екипа 27: кошење Блок 72
НОВИ БЕОГРАД                            IV                              Садња цвећа Блок 52 , чистоћа 2.смена
Екипа 16: кошење Неде Спасојевић, Матије Вуковића, Марка Ристића, Веспучијева
Екипа 28: кошење 2.МЗ
Дрворед ТАШМАЈДАН Санација вертолома, утовар Мис Ирбијева, Калемегдан , орезивање стабала, утовар Бул.ослобођења, Светог Саве, Доситејева, Кнез Милетина, чишћење садних места, окопавање, сеча избојака и заперака Скадарлија, Бул.деспота Стефана , рад за подручје Стари град - орезивање стабала Дорћол 2 , заливање садница Проте Матеје, Његошева, Милешевска, Цара Николаја другог , контрола дрвореда Стари град , рад у подручју 
Дежурна служба Рад оперативног тима на хитним интервенцијама 
Дрворед ТОПЧИДЕР Санација ветролома, утовар Лепеничка, Топчидерски парк, Бул.војводе Путника, Виноградски венац , чишћење садних места, окопавање, сеча избојака и заперака  Др.М.Ивковића, Љутице Богдана , заливање садница Бул.кнеза А.Карађорђевића, Љутице Богдана, Др.М.Ивковића , рад у подручју 
Дрворед         Н.БГД.   ЗЕМУН Санација ветролома, утовар Омладинских бригада, Нехруова, Железничкаа , рад за подручје Земун - орезивање стабала Кеј ослкобођења , заливање садница Бул.хероја са Кошара , контрола дрвореда Нови београд 
ЖАРДИЊЕР. Заливање Кнез Михајлова, Скадарлија, Цветни трг, Вишка, Трг Н.Пашића, Дечанска, Теразије, Народна скупштина, Бул.к.Александра, Таковска, Господар Јованова, Бул.Н.Тесле, замена касета Таковска, садња сез.цвећа у касете расадник Земун 
ШУМЕ Крчење подраста, кошење корова Србија воз - Раковица ,
чистоћа и пражњење ђубријера Беж.коса, Топчидерско брдо, Хајд парк, Шумице, Јајинци , рад лугара 
КОМУНАЛНА    СЛУЖБА          Рад у јавним санитарним објектима , Цветни трг, Ташмајдан,  Драгстор Нушићева, Авијатичарски трг ,  пескирање зидова Академски парк , чишћење вода и  језера Топчидески парк 
СЛУЖБА    ЗАШТИТЕ Радикалнао прихрањивање младих стабала Катићева, Тиршова, Бирчанинова, Пастерова, Делиградска, Марка Челебоновића, др.Ивана Риобара, Јурија Гагарина, Др.Хуга Клајна, Душана Вукасовића, Земунска, Блок 41, Милеве Марић Ајнштајн, Гандијева, Лавиринт 
СЛУЖБА ЗА ПОПРАВКУ  РЕКВИЗИТА Поправка реквизита Беж.коса , Батајница, Алтина 

© ЈКП Зеленило-Београд